AUTOKLIMATIZACE PRAHA 3

RYCHLÝ KONTAKT – v případě jakéhokoliv dotazu ohledně autoklimatizace, objednání se na servis klimatizace KONTAKTUJTE AUTOSERVIS ještě dnes.

Plnění autoklimatizace, dezinfekce vnitřního vzduchového systému, pravidelná údražba a opravy autoklimatizace

Autoservis poskytuje odborné služby zaměřené na servis a plnění autoklimatizace. Zajistíme Vám veškeré služby od jednoduchých úkonů až po ty náročnější jako je odstranění úniku nebo tlakové zkoušky.

Autoklimatizace – přehled poskytovaných služeb

  • odsátí a recyklace starého chladiva ze systému klimatizace
  • tlakové zkoušky jednotlivých částí okruhů autoklimatizace
  • aplikace kontrastní UV látky pro odhalení netěsnosti okruhu autoklimatizace
  • detekce úniků chladiva z okruhu autoklimatizace
  • odstranění úniků ze systému autoklimatizace, kontrola těsnosti okruhu klimatizace
  • plnění okruhu speciálním olejem
  • plnění okruhu autoklimatizace chladivem R134a
  • dezinfekce vnitřního vzduchového systému v autě
  • výměna kabinového (pylového) filtru

Jak poznáte, že autoklimatizace Vašeho vozu nefunguje správně?

Sledujte funkčnost při jejím provozu. Při zapnuté autoklimatizaci, kdy se okolní teplota pohybuje okolo 30°C, by se teplota vzduchu z výdechů ventilace měla pohybovat okolo 10°C - 15°C. Kompresor by se při volnoběžných otáčkách neměl u většiny vozů vypínat. Stejně tak jakýkoliv hluk vycházející z kompresoru autoklimatizace může naznačovat problém. Ze vzduchových průduchů Vaší autoklimatizace by také neměl být cítit žádný nepříjemný zápach.

Nejčastější poruchy autoklimatizace

Únik chladícího média z okruhu autoklimatizace - k únikům chladiva dochází u autoklimatizace také vzhledem k zátěži vozu: vibrace, nárazy, vysoké teploty v motorovém prostoru apod.

Někteří výrobci uvádějí jako přijatelný únik až 25% hmotnosti chladiva za rok. Z toho vyplývá také účelnost preventivních prohlídek, které Vám zaručí, že Vaše autoklimatizace bude opravdu funkční. Mohou také zabránit větší poruše, která by si mohla vyžádat vyšší investice do opravy autoklimatizace.

Závady kompresorů autoklimatizace. Vzhledem k jejich značně složité vnitřní konstrukci, kde je velké množství mechanických součástí, dochází k opotřebení vlivem tření. Nesprávné množství nebo viskozita speciálního oleje toto opotřebení jen urychluje.

rezervace online

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.